Zuzana Kulhánková

Zuzana Kulhánková vystudovala katedru výtvarné výchovy na Ostravské univerzitě a zabývá se tvorbou vlastních, převážně abstraktních obrazů a plastik. Do svého portfolia zařadila také ručně vyráběné betonové interiérové doplňky.

Luxusní atypické umění, především pak obrazy a sochy se stříbrnými a zlatými prvky se dostávají do kontrastu se střídmým a surovým betonem. Toto spojení se krásně prolíná a vyniká zejména v moderních interiérech a kancelářích.

V nabídce naleznete obrazy, plastiky a z interiérových doplňků betonové svícny, květináče, vázy, mísy na orchideje a další.

Umění a luxusní vkusné designové dekorace osobitě a harmonicky dotváří Váš interiér, dodávají mu jedinečný, charakteristický výraz a vedou k dosažení jeho výjimečnosti a exkluzivity. Veškeré nabízené produkty jsou ručně vytvářené autorské originály, zpracovávané v té nejvyšší kvalitě s maximální precizností a důrazem na detail.

Kontakt:

Mgr. Zuzana Kulhánková

Tel. +420 737 080 784

Web www.zuzanakulhankova.com

Email kulhankovazuzana@gmail.com

Instagram: kulhankova_art

Facebook: https://www.facebook.com/zuzanakulhankovaobrazyasochy/
Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.