Adam Votoček

Adam vystupuje a tvoří umění pod jménem MADAFAKA-ART.

Umění provází celý jeho život. Vyučil se řemeslu uměleckého kováře v Pardubicích a poté studoval uměleckou školu v Praze. Aby získal v životě zkušenosti a nové příležitosti, odcestoval do zahraničí. Jeho životní příběh by vydal na román. Nechybí v něm cesty do exotických zemí, práce na ostrovech i zaoceánských lodích, alkohol, marihuana, kóma a nakonec i znovuzrození.

V řetězci vlastních selhání a nových pokusů o dotyk světla se jeho mladé ruce chopily štětců, aby uvolnily přetlak inspirace, která již nemohla být dále potlačována. Umělecké jméno MADAFAKA-ART je výkřik zrození, které otevřelo brány umělcovy podstaty v projevu obrazů. Dláždí novou cestu jeho nyní již umělecké role ve světě, pro kterou byl zrozen. Umění je pro něj záchrana i prokletí. Je to cesta, která jej buď osvobodí, nebo zahubí. Ale je to cesta, která se otevírá jen těm, kteří nechají svůj starý život za sebou s mlhavou nadějí, že nalezli sebe sama.

Nevyhraněný styl abstrakce zobrazuje různá rozpoložení autorova vnitřního stavu, která se snaží přenést na plátno do svých děl. Inspirace, impuls ke vzniku nového díla, přichází vždy z nitra; do každého obrazu vkládá část sebe. Jeho cílem je předat skrze obraz atmosféru, prožitek, stav mysli, ve snaze lépe vyjádřit svoji osobnost a pocity skrze plátno.

Každý obraz má svou jedinečnou energii, svůj vlastní příběh.

Kontakt:

web: www.madafaka-art.com

e-mail: madafaka.art83@gmail.comHledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.