Alena Jirasová

Alena Jirasová roz. Šidlíková

Jsem profesionální malířka zaměřující se převážně na krajinné motivy, pražská zákoutí a květinová zátiší. Vytvářím své obrazy technikou olejomalby, akrylu s důrazem na hru světel, stínů a barevných odlesků.

Obrazy si můžete prohlédnout po telefonické domluvě na čísle: +420 737 560 227 přímo v atelieru v Praze 4, Nusle. Dále nabízím možnost malby obrazu na zakázku nebo zhotovení autorské reprodukce obrazu.

Narodila jsem se v Praze 1962. Vystudovala jsem výtvarnou školu a profesionální malba mě provází od roku 1985.

Na škole jsem byla žačkou profesora Kytky. Mimo školu jsem se zdokonalovala na kurzech malby a kresby u akademického malíře Františka Nedvěda a u strýce akademického malíře Oldřicha Holuba, který mě zasvětil do malby krajiny.

Od dětství jsem kreslila tužkou, pastelem, uhlem, doma i v přírodě.

Maluji barevně vyvážené obrazy, dávám do nich svojí energii. Maluji při příjemné hudbě a s dobrou náladou.

Protože vkládám svojí vnitřní energii do malby obrazu, vzniká i několik dní.

Na výstavách v kamenných galeriích mě moc neuvidíte, prodávám přes tuto stránku, nebo na aukcích. Stálá expozice je v ateliéru, pohoštění je zde samozřejmostí. Pokud změním názor a budu někde vystavovat, pak termín zveřejním na FB a Instagramu.

Neskutečně si vážím toho, že právě obraz ode mě si kupujete. Snažím se do obrazu vložit pocit pohody a klidu a budu ráda, že ten pocit budete mít i Vy.

Registrace u Kubikum central art register.

Kontakt:

Tel: 737 560 227

E-mail: alenajirasova@seznam.cz

Web: https://galeriealena.cz/

Ig: jirasovaa