Alena Nováková

Zastavte se. Vnímejte. Propojte se se svou duší.

Uvidíte sebe samé tak, jak jste možná doposud neviděli.

Mysl a představivost jsou nám obrovským pomocníkem ve světě vjemů. Myšlenky, kterým věnujete nejvíce pozornosti a energie se stanou skutečností. Pojďte si vědomě tvořit to, co ve svém životě opravdu chcete mít.

Jmenuji se Alena Nováková, jsem z jižní Moravy a tvorba je mým životem. Odmalička jsem milovala malování a vyrábění všeho druhu. Barevné vyjadřování se ukázalo být mým největším přítelem a nedocenitelným nástrojem při překonávání životních překážek. Postupem času jsem během hodin v ZUŠ zjistila, že si sama sobě pomocí tvorby dělám terapii, že mi přichází nové vhledy, a to nejen k řešené situaci. Následné čtení z mnou namalovaných obrazů mi dalo spoustu důležitých prozření. Prostřednictvím malby jsem začala docházet k nadhledu, pochopení a především k uzdravení svého emocionálního těla.

Jak to dělám? Z obrazů vnímám mnoho rovin, ať už vědomě či podvědomě vložených, vidím je zaznamenané v tazích, barvách, symbolech. Pomocí malby poslouchám daleko více svůj vnitřní hlas. Čtu i z obrazů druhých, životní osudy a procesy, kterými si během tvorby procházeli. Malba je oknem do duše tvůrce a zároveň odrazem nás samých - co nám obraz zrcadlí, může být oknem do duše diváka. Především tehdy, vznikne-li pouhým pohledem na obraz interní spojení.

S tímto vědomím maluji zářivé podporující a intuitivní obrazy. Vkládám do nich záměry a každý obraz, který namaluji, má svůj příběh a přesah. Svá díla maluji srdcem. Využívám síly záměrů, energie dní s vysokými vibracemi a přírody, ve které své obrazy nabíjím.

Se stejnou vášní a radostí z procesu tvořím intenzivní on-line kurz "Osvoboď své myšlenky malbou". Jsem přesvědčená, že malovat, a tím i poléčit svá vnitřní zranění, může opravdu každý. Ano, i vy. Můžete proměnit prožívání svých emocí ve svou sílu, harmonizovat pomocí malby své vztahy, růst a rozkvést. Stačí si to jen dovolit a chtít.

Přijďte se podívat a nahlédnout do své duše zase z jiného úhlu. V mém stánku jsem si pro vás připravila několik překvapení.

Je mi ctí tu být s vámi.

Kontakt:

E-mail: alca@barevnostzivota.cz

Web: www.barevnostzivota.cz/malba

FB: www.facebook.com/barevnostzivota

FB komunita: www.facebook.com/groups/zijemevbarevnosti

IG: www.instagram.com/barevnostzivota/Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.