Alice Art

♥Jak si to ta Alice Art vlastně maluje ♥

Maluji vlastně od dětství, ale takové to první zdokonalování nastalo v lidovce. Na aranžérce ve F-M jsem získala spousty cenných znalostí, které jsem následně uplatnila na UMPRUM obor malba v Ostravě-Porubě. Po absolvování jsem nastoupila do školství a proto jsem si na CDV při OU v Ostravě dodělala ještě odpovídající vzdělání, které se specializovalo na vychovatelství a výtvarnou výchovu. Po 7-leté práci ve školství jsem se rozhodla věnovat svému koníčku, tj malbě více, a to ve vztahu k dětem, protože práce s dětmi mě nadchla. Vytvořit pro ně více promalovaných prostor, což se mi dařilo už i na střední škole a dále pak ve svém zaměstnání. Kromě praxe ve školství jsem soukromě doučovala malbu a kresbu či vedla kroužek tvoření pro maminky s dětmi.

Nadchla mě technika Airbrush, ke které jsem si udělala patřičný kurz u mistra této techniky Jardy Křemečka. Byl to báječný učitel a kamarád. Velmi nám chybí a to nejen ve světě kamarádském, ale i malířském.

Můj život rozkvetl narozením těch nejbáječnějších bytostí pod sluncem a to dcerou Nelly a synem Mário ♥ Naše smečka se rozrostla o skvělého psího parťáka do nepohody jménem Zeky. Jsme báječná a sehraná parta, která mě motivuje k novým cílům a dělá mě denně šťastnou. Malování je stejně tak jako má smečka můj život. Vložit své pocity na papír, plátno či stěnu nebo jakýkoliv jiný povrch je dar. Velmi ráda jej budu dále rozvíjet a stávat se lepší a lepší, aby zde po mě zbyly obrazy malované od srdce. S nikým nesoupeřím, dělám si to vždy po svém, ve svém tempu a hlavně v pohodě...pokud se bude cokoliv líbit, je to ta největší odměna.

A jelikož nerada zůstávám na jednom místě, stanovuji si nové cíle a plány, abych se naučila nové věci a mohla tak kromě malování obrazů, interiérů, exteriérů, aut apod., dělat další zajímavé věci a tyto Vám poté nabídnout.

V r.2018 jsem se opět vrátila do školství mezi děti. Souběžně samozřejmě maluji. Vymýšlíme výtvarné tábory zakončené vernisáží, malovací víkendovky, maluji na tvář a tělo. Vedu výtvarný kroužek.

Mám za sebou i několik prima výstav, kde jsem se potkala s vyjímečnýma lidma.V ranném věku r. 1999 to byla výstava na Staré poště v Novém Jičíně. Velkou poctou mi bylo vystavovat na mém srdcovém hradě Helfštýně kovářské portréty, a to i s účastí mistra kovářského řemesla Alfreda Habermanna. Následně proběhla výstava v Německu ve městě Gotha díky dalšímu mistru kováři Sylvio Werner. V r.2005 jsem své obrazy měla v galerii Imex společně se skvělým airbrush malířem Detlefem. Tam jsem potkala báječné manželé Zubovy, kteří nám oběma uspořádali vernisáž ve své galerii Zubov v Kutné Hoře. Díky nim jsem se seznámila s mnoha zajímavými lidmi. Nezapomenutelným pro mě navždy bude setkání s mistrem Karlem Gottem. V r. 2006 jsem se účastnila prvního Airbrush art festivalu v Praze, o rok později taktéž. Potěšením mi bylo vystavovat také na Artfestu v r.2017 díky skvělému Jiřímu Doležalovi. Cennými výstavami byly i ty v r. 2019 konané v Senátu, Letohrádku Kinských a Café Vítkov.

Těším se na další setkání s fajn lidma a obohacující výstavy.

♥Vaše Alice Art ♥

Kontakt:

tel.: 608758911

e-mail: ali.devi@seznam.cz

web: www.aliceart.cz

FB: Alice Art

IG: alice_g_art