Alice ART

Malování a moje cesta k němu..:)

První zdokonalování nastalo v LŠU, poté jsem nastoupila na zajímavý obor Aranžérka ve F-M, kde jsem získala spousty cenných znalostí a ty následně uplatnila na UMPRUM v Ostravě-Porubě. Zvolila jsem si obor Malba, který vyučovali skvělí profesoři E. Halberštát a J.Václavík.

Po absolvování jsem nastoupila do školství a proto jsem si na CDV při OU doplnila ještě odpovídající vzdělání, které se specializovalo na vychovatelství a výtvarnou výchovu. Po sedmi letech ve školství jsem se rozhodla věnovat svému koníčku, tj malbě více, a to ve vztahu k dětem. Vytvořit pro ně více promalovaných prostor, což se mi dařilo brigádně už na střední škole a dále pak ve svém zaměstnání. Malovala jsem stěny dětem v pokojíčcích po celé republice, prostory mateřských i základních škol, restaurace, cukrárny, kavárny, čekárny, fasády...aj.Kromě praxe ve školství jsem soukromě doučovala malbu a kresbu, či vedla kroužek tvoření pro maminky s dětmi.

Nadchla mě technika Airbrush, ke které jsem si udělala patřičný kurz u skvělého učitele a kamaráda Jardy Křemečka. Tato technika mi naprosto učarovala a bez ní si již nedovedu práce ve větším rozsahu představit. Malby na kapoty aut ..jak úžasný pocit je jezdit s pomalovaným autem, a to právě s motivem, který je Vašemu srdci nejbližší. Nepomalované části aut mi připadají tak zbytečně "nahaté".

Obrazy tvořím tedy kombinovanou technikou s využitím airbrush a samotného dokreslení a to na jakýkoliv povrch..airbrush papír, plátno, stěna, auto, poštovní schránky, aj...V poslední době jsem se zaměřila na portrét , rodinné portréty, oční portréty, airbrush na jakýkoliv povrch.Jedno velké téma, které se opakovaně objevuje na mých obrazech je "Žena".Ženské tělo v rozmanitých variacích je v mých osobních obrazech servírováno jako hlavní téma s trochou napětí a erotiky. Užívám si realistického vykreslování detailů:) 

Mám za sebou několik samostatných, ale i společných výstav.

Má práce je mým koníčkem a snažím se již několik let rozzářit tváře lidí, které moje tvorba zaujala. Každé příjemné slovo mě motivuje do další tvorby. Budu ráda, když Vás dokáže oslovit a každý se najdete právě v nějakém mém dílku. Bude mě to velice těšit a přeji Vám, aby jste byli maximálně spokojeni.

Na Art Festu bych Vám ráda představila svou černobílou sérii nazvanou "Black beauty".

Tímto Vás zvu na své stránky, kde je pár ukázek tvorby aliceart.cz a dále pak na FB stránku, kde jsem více aktivní a ukázek zde najdete podstatně více facebook.com/alice.art.malby

Pokud by jste mě chtěli kontaktovat

e-mail ali.devi@seznam.cz

mobil: 608758911

Na setkání s Vámi se těší Alice Art