Aurélie Amyran Fox

Říkám si Aurélie Amyran Fox, už od svého dětství kreslím, modeluji a fotím, ale teprve, až teď jsem se našla před pár lety, kdy jsem začala psát svůj příběh Za obrazem. Vytvořila jsem si svět plný krystalů a bytostí, který jsem následně začala malovat a chtěla, tak vytvořit knihu jejíž obrazy budou odrazem mého světa. Příběh se odehrává ve smyšleném italském městě Rittorno, což znamená italsky návrat.

Co potká hlavní hrdinku to nemohu prozradit, ale pokud by jste chtěli nahlédnout do mého světa, ráda Vás uvítám. Jsem stále hledajícím poutníkem a spíše objevuji ten svůj vnitřní svět, jelikož vím, že mohu nabídnout něco, co se odehrává v každém z nás, jde o ono hledání cesty. Svým uměním vytvářím svět, který je propojený i s mou vnitřní cestou. Nejde tu o samotné umění, ale spíše poskytnutí něčeho vnitřního a hlubšího, co je skryto v nás. Protože poznat jiný svět, než ten lidský je možná zakotven v nás všech. Kdy jste se naposledy podívali ke hvězdám? Kdy jste pomysleli na svůj skrytý domov? Mé umění není o nápaditosti, ale spíše o samotné duši a vnitřním rozpoložení. Vše má svou cestu a příběh, tak jako postavy a krystaly z mých obrazů, tak jako i vy.

Jsem dívka tvořící svůj příběh, ať už ve fotografiích, v sochách, v malbě nebo v příbězích.

Chceme-li objevit jakýkoliv svět, je to hlavně ten vnitřní svět, který chceme nalézt a přivést sem na Zemi a tím jsou umělci zvláštní, že objevují neviditelný svět a spojují ho s tím reálným. Jakkoliv se nám může zdát umění na dosah ruky, do srdce umělce nevidíme, ale můžeme se o to pokusit. 

Aurélie Amyran Fox

Kontakt: 

E-mail: Aurienta@seznam.cz

www.aureliefox.webnode.cz

tel. : 731 501 440

fler.cz: www.fler.cz/fox11Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.