Barbara Hirschová – BHiStyle

Barbara Hirschová – originální výroba – stylové, sportovní oblečení značky BHiStyle

Jmenuji se Barbara Hirschová a od roku 2017 vyrábím pod značkou BHiStyle – www.bhistyle.com stylové sportovní oblečení na Pole Dance, Yogu, Fitness a pro volný čas.

Tvorba sportovního oblečení mě moc baví. Mám v rodině krejčí a výrobce sportovního oblečení s třicetiletou tradicí. A tak kromě studia na Střední škole designu a módy v Prostějově, jsem si vše mohla osvojit i v samotné výrobě sportovního oblečení.

Abych se dozvěděla více také o funkčních textilních materiálech podařilo se mi vystudovat specializovaný obor: Strukturu a vlastnosti textilních vláken a materiálů na Technické Univerzitě v Liberci.

K výrobě sportovního oblečení pro Pole Dance a Fitness používám moderní funkční materiály. Některé si nechávám vyrobit s originálním vzorem na zakázku (limitovaná kolekce WATERCOLOR nebo COLORS edition). Tyto látky jsou vhodné hlavně pro propracované sportovní podprsenky a kalhotky na Pole Dance, které jsem vytvořila ve spolupráci s lektorkami tohoto náročného sportu. V současnosti zákaznice také hodně vyhledávají "bamboo" výrobky na jógu, takže často odesílám produkty z komfortního, bambusového materiálu.

Techniku výroby vybírám podle toho, k jakému sportu nebo účelu má být oděv používán a z jakého materiálu bude tvořen. To je důležité proto, aby oblečení bylo příjemné, luxusní, a také, a to hlavně, dobře a dlouho sloužilo. Tím je také sportovní oblečení BHiStyle výjimečné. Výběr materiálu, návrh střihu a precizní výroba se musí vzájemně doplňovat, podporovat a vytvářet tak synergii, u které je výstupem stylový výrobek, ve kterém se zákazník cítí a vypadá skvěle. A může ho kombinovat a použít jak pro svoji sportovní aktivitu, tak i pro volný čas.

Velkou inspirací jsou pro mě moji zákazníci. Díky nim získávám zpětnou vazbu. Zjistím tak, co se jim líbí nebo co dalšího by se dalo na oblečení vylepšit. A podle toho se stále inovuje, jednou střih, podruhé nový materiál apod.…. Tvorba nového produktu je svým způsobem zakázková výroba.

Nejvíce informaci o mých produktech a tvorbě najdete na e-shopu: www.bhistyle.com, kde si můžete oblečení hned zakoupit.

Když se přihlásíte k odběru newsletterů, budete informování o každé akci.

Mějte přehled o každé novince :) a aktuality sledujte na

FB: BHiStyle

IG: bhistyle

nebo na blogu: www.bhistyle.com