Dagmar Škorpilová

Vážení a milí hosté a návštěvníci.

Jsem Dagmar Škorpilová a žiji a tvořím celý život v Praze.

Dovoluji si vás pozvat ke sdílení mé tvorby z let 2007 až 2023. Olejů a pastelů.

Jejich energie, poslání a způsoby vzniku jsou velmi pestré. Nemám jednotný rukopis. Stávám se nástrojem tvoření.

Cca 15 let maluji a vystavuji hotové obrazy. Několikrát v Praze ( naposledy 2022 na Kampě Salla Terrena ), ale v průběhu let také v Brně, Náchodě, České Kamenici atd.).

Cca 25 let kreslím a maluji energetické obrazy na míru, protože energie do nich vložená se neztrácí a já se více než čtvrtstoletí zabývám energetickým léčením, pořádáním workshopů, přednáškami na festivalech, automatickou kresbou informativní i harmonizující.

S radostí snesu i právě pro Vás či Vámi zvolenou osobu, prostor či zvíře jedinečný obraz pastelem na papír nebo olejem na plátno. Nejedná se o portrét, ale předání energie přesně podle potřeby každého jednotlivce, (např. lachtanice Jůlinka v pražské ZOO měla u sebe svůj energetický harmonizující obraz od roku 2010 až do svého skonání babičky lachtanice roku 2022). Kromě psů a jiných mazlíčků byla jako úplně první zvířata Berounští medvědi. Ti v tom mají tlapy, že jsem kromě tvoření pro lidi začala rozšiřovat svou tvorbu tímto směrem.

Vystavené obrazy jsou někdy prostě výsledkem vědomé hry s barvami, tvary, pro potěchu a jiné přímo působící, terapeutické, některé umožňují do nich vstoupit.

V případě zájmu o bližší informace o automatické malbě, jak který obraz vznikl apod. vám velmi ráda odpovím. Obecněji to znamená, že nevolím barvu, tvar, nemám představu o výsledku, neočekávám, stávám se nástrojem energie, která chce být ukotvena na papíře či na plátně.

Dovolte mi prosím malé doporučení. Pokud vás obrázek trochu zaujme, stoupněte si prosím, kam vás to vede a pak vnímejte se zavřenýma očima. Srdcem či bezdotykově dlaněmi. Užijte si to.

Těším se na setkání s vámi zde i event. jinde.

Dagmar Škorpilová - Duhový posel.

( Pod tímto názvem mne v současnosti najdete na facebooku. Kdysi jsem měla mnoho let www. duhovyposel.blog.cz, kde byli spousty mých článků, přednášek a obrazů, možná jste ho navštívili. Blogy.cz byly před lety obecně zrušeny a já již stránky nezaložila, na fb je jen pár obrázků.)

Kontakt : 

tel: 728 818 565 

e-mail : dagmar.skorpilova@seznam.cz