Dominik Šipr - Lorenzo

Již od malička rád kreslím. Od deváté třídy navštěvuji základní uměleckou školu, kde jsem si mohl vyzkoušet různé techniky kresby a malby. Kromě základní umělecké školy navštěvuji také Ateliér radostné tvorby pro hendikepované na Praze 7. V poslední době se věnuji zejména olejomalbě a zkouším také linoryty. Inspiraci nacházím zejména ve starých fotografiích s dopravní tématikou z knih a internetu. 

Moje vzory ve výtvarném umění jsou Jiří Bouda, Vilém Kreibich a Kamil Lhoták. Vystudoval jsem dějiny křesťanského umění na Katolické teologické fakultě univerzity Karlovy a pracuji jako počítačový grafik.

Mezi mé další koníčky patří také dějiny umění, architektura, počítačová grafika, doprava, jízda na kole i pěší turistika. Mám diagnostikovaný Aspergerův syndrom, proto mám velký cit pro detaily.

Kontakty:

Osobní:

www.instagram.com/artistlorenzo

https://www.facebook.com/artistlorenzopage/

e-mail: vavrinecek89@gmail.com

tel: +420 730 663 942

Ateliér radostné tvorby, kde aktuálně převážně tvořím:

www.atelierradostnetvorby.cz

https://www.facebook.com/atelierradostnetvorby

https://www.instagram.com/atelier_radostne_tvorby/

Pro objednání obrazů:

Vladimír Drábek

tel: +420 602 646 665

e-mail: drabekvladimir00@gmail.com 
Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.