cs

Eliška Hesslerová

Mgr.Eliška Hesslerová (dříve Sládečková)

Vystudovala jsem výtvarné gymnázium na Praze 6 a Západočeskou univerzitu v Plzni (ZČU) obor Učitelství psychologie a výtvarné výchovy pro střední školy.
Před i během studií na střední a vysoké škole jsem prošla několika výtvarnými a airbrush kurzy u uznávaných malířů. Například u Mgr.Václava Fišera.
Moje první samostatná prodejní výstava byla ve městě Mirošov v galerii knihovny. Dále pak následovaly prodejní výstavy na Rokycansku a jedna v Praze na Vinohradech.

V roce 2007 jsem měla prodejní výstavu v rokycanském muzeu a následně jsem vyhrála 2.místo v ceně města Rokycan za přínos ve vědě a umění.
Od roku 2008 sama pořádám airbrush kurzy.
Prošla jsem airbrush školením v Hamburku v roce 2015, kdy mezi mé učitele patřili báječný Gerald Mendez (USA) - Disney illustrator, neskutečný Dru Blair (USA) - profíkem přes photorealismus, Simon Murray (Severní Irsko), Georg Huber (Německo) - knižní ilustrátor. Dále jsem si mohla vyzkoušet techniku Fitta (Kanada). Seznámila jsem se s prácí Inga Kornera (Německo), Craig Frasera (USA), Uwe Scheutena (Německo) a Holger Schmidta (Německo).

V roce 2016 jsem založila výtvarný ateliér ARTELIS, který pořádá umělecké kurzy pro děti a dospělé. Patřím mezi lektory pro děti, dospělé a seniory v malbě a kresbě. Navíc jsem učitelkou VV na ZŠ Velké Přílepy pro 6.-9. třídu a učitelkou VV na soukromé anglické škole Little England v Úholičkách.

Otevřela jsem i svoje rámování, kde odborně pomáhám zákazníkům s výběrem rámů a skel. Rámování mám ve Velkých Přílepech.

Kromě lektorství a rámování se věnuji práci na zakázku (nástěnné malby, obrazy) a on-line kurzům pro různé společnosti. 

Kontakt:
Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.