cs

Eliška Zradičková

Narodila jsem se v roce 1968 a pocházím z Úval u Prahy a začala doopravdy malovat v páté třídě v lidové škole umění v Českém Brodě a pokračovala jsem v ní i v Poděbradech do svých 16let. Po různých výtvarných seminářích a po dodávání odvahy, jsem uspořádala svojí první výstavu - ve svých 18ti letech v Poděbradech na kolonádě.

Vystudovala jsem střední sklářskou školu ve Světlé nad Sázavou se zaměřením na výrobu a zušlechťování skla. Malovala jsem a maluji pořád, tak jsem studium výtvarné školy považovala spíše za ztrátu času. Malování mi dalo poznání spousty zajímavých lidí, osobností a dává mi lehkost bytí, relaxaci a optimistický pohled na svět.

Za svůj život jsem namalovala kolem 700 pláten a kolem 50 kreseb. Do výstav se tak trochu nutím a sama je nevyhledám, spíše mne někdo dotlačí, ale kolem 40ti výstav mám za sebou a další určitě budou.

Abstraktní a fantazijní obrazy jsou ovlivněny vnitřním vnímáním okolního světa a jsou malovány především pod vlivem momentální nálady či rozpoložením z pohledu ženy.

Portréty naopak kopírují realitu s dotvořením okolí, které nejvíce vystihují onu osobnost nebo výraz člověka.

Před pár lety jsem začala malovat jako relax anděly, kteří jsou malovány ve stylizovaném stylu, s reliéfními prvky, tvář není vykreslena a andělé mají jen křídla bez rukou. Andělé nabídnu i k prodeji na OPEN ART FEST.

Ve svých obrazech se snažím o co největší preciznost, spokojenost klientů a aby jim dělaly jenom radost. 

Obrazy jsou zastoupeny v soukromých sbírkách doma i v zahraničí. 

Nyní pracuji a žiji v Praze.

Kontakt:

Mobil: +420 603 776 054

Email: eliska.zradickova@seznam.cz

www.eliskazradickova.cz

INSTAGRAM

FACEBOOK - OBRAZY - ELIŠKA ZRADIČKOVÁ

FACEBOOK - ANDĚLÉ NA PRODEJ

FACEBOOK - PORTRÉTY, LIDI, PÁRY..

FACEBOOK - FANTAZIE

PINTEREST
Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.