Hana Kordíková

*1953 v Českém Krumlově. Od mala ji přitahovala malba a kresba. Oblíbila si kresbu tužkou a zejména olejomalbu. Intenzivněji se své tvorbě začala věnovat před pár lety, kdy jí impulzem byl americký malíř Bob Ross...Od té doby maluje prakticky bez přestávky. 

Má svůj osobitý styl a nevyhýbá se žádnému námětu pro své obrazy. Nejoblíbenější však zůstávají portréty starých lidí. V jejich vrásčitých tvářích a očích je vepsán celý jejich život. Jsou jako mapa a my si jen můžeme domýšlet jejich životní příběh. Ráda se věnuje i tvorbě suchým pastelem, který má k malbě velmi blízko, ale srdeční záležitostí zůstává olejomalba. Hlavně je to Relax a radost z tvorby, která přináší klid a pohodu v dnešní uspěchané době. 

Její tvorba pohladí duši a v každém obrazu nechá i kousek sebe.

Kontakt:

www.obrazykahanek.cz

facebook: Hana Kordíková

email: kordikovahana@gmail.comHledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.