Ihor Bychkivskyy

Ihor Bychkivskyy /* 1970/- pochází z krásného starobylého města Lvov (Ukrajina). V Praze žije od roku 2000. Malbě se věnuje ve svém volném čase od roku 2012. Předlohy volí různě, dle toho co jej právě osloví. Jsou to krajiny, květiny, zvířata, lidé, zátiší nebo abstrakce. Ke konkrétnímu malířskému proudu se neřadí, ale je mu blízký New impressionismus. Maluje své obrazy špachtlí, a preferuje malbu olejem. Jeho obrazy se vyznačují pestrou paletou barev, díky čemuž jsou snadno čitelné a rozpoznatelné.

"Mám rád barvy, které tak postrádáme v běžném životě. Svět je příliš dynamický a moderní. Proto občas postrádá i barevnost"

Vystavuje od roku 2012 a má za sebou již 12 výstav. Od roku 2014 je členem Volného sdružení umělců Jižních Čech. Na mezinárodním veletrhu uměni ArtFest 2014, kde jeho obrazy sklidily obrovský úspěch a získal Galerijní cenu ArtFestu 2014. Většina jeho obrazu je prodaná a zdobí interiéry v Německu, USA, Rakousku, Francii, Singapuru, Rusku, Ukrajině a také zde v České Republice.

Mimo jiné se věnuje i fotografováni. Jeho práce (foto a obrazy) jsou k dispozici na

www.fotoart-studio.cz

Kontakt:

tel: +420 736 47 77 47

e-mail: ingward@centrum.cz

www.fotoart-studio.cz