Ilona Jančiová

Barvy, štětce, tahy, volnost, jiskra, prostoupení… Když maluji, žiji. Každé plátno je pro mě živoucí bytostí, která následně mluví skrze malbu. Každý obraz je tak vyjádřením mým i plátna samotného a také člověka, který se na něj dívá a dává mu tak smysl.

Jsem dlouholetou terapeutkou a intuitivní masérkou, vedu lidi k poznání svého pravého já a nalezení své cesty. Tvorba s energiemi a vibracemi je pro mě přirozeností, vnímám svět kolem sebe jako tanec barev, světla, emocí i tajemna… Po malování jsem toužila celý život, avšak až před pár lety přišel ten správný čas.

O malování jsme nevěděla nic. Prostě si sedla k počítači a začala objednávat barvy, štětce, plátna, škrabky, stěrky, vše, co si mě zavolalo. Když vše přišlo, zatajil se mi dech. Cítila jsem, jak na mě vše mluví, a ještě půl roku jen vnímala, co se bude dít. A pak to přišlo. První obraz. Druhý. A další. A první prodaný! Doslova mě malování pohltilo, miluji ho a věřím, že moji tvorbu budete milovat i vy. A co tvořím?

Terapeutické obrazy akrylovými barvami, ke kterým mám napsáno i automatické písmo. Každý obraz je originální kombinací nálad, barev, energií a emocí. Dodávají vnějšímu a vnitřnímu prostoru to, co je třeba. Radost, klid, pohyb, zastavení, odvahu, laskavost… Vstupte do mého ateliéru ili Art, vítám vás a těším se, že můj obraz obohatí váš svět.

S láskou Ilona ili Jančiová – ili Art

Kontakt:

e-mail: ilona.zestromu@gmail.com

web: www.vibracejavoru.cz/iliart

FB: Vibrace javoru

Pinterest: Ilona Jančiová ili Art

Prezentace obrazů: Ilona Jančiová | ili Art