Iveta Švecová

Člověče, ty který tudy procházíš se svou duší, vítej v mém království barev, světel, energie a obrazů. Jmenuji se Iveta Švecová a jsem narozena 2.7. 1964 ve znamení Raka, který mi nadělil citový přístup k životu i umění, které bych ráda spolu propojila.

Někde jsem se dočetla, že člověk pozná, kdy jde správným směrem podle toho, že to, co dělá, ho maximálně baví a pohlcuje. Je u té činnosti tady a teď. A to se mi stává, když maluji. Po tu dobu se dostávám úplně jinam, čas přestává existovat. Jsem jinde, kde je mi úžasně a to se pak promítá i do mých obrazů. Někdy to není jen ráj, je to tajemno, pohádkovo, někdy i trochu nebezpečno.

Na vás pak je vybrat si sami, který obraz je pro vás, který zvládnete, který vás osloví. Používejte svoji intuici.

Vystudovala jsem umělecko-průmyslovou školu v Jablonci nad Nisou. Pracovala jsem jako výtvarnice a později jako grafička.

Zajímá mě esoterika , tarot. Začala jsem malováním mandal, pak jsem přešla na arteterapii. Přes arteterapii a imaginaci jsem se dostala k pocitovým, intuitivním, esoterickým a energetickým obrázům. Inspirací jsou pro mě i báje a pohádky a bytosti obsažené v nich. Malbě se věnuji od mládí, akrylem maluji posledních 15 let. Nyní se věnuji i texturám a strukturální malbě.

Žiji a tvořím v Ostrovačicích u Brna.

Samostatné výstavy:

Café Gajdošova Brno

Chat noir Brno

Dobrá zastávka Brno

OÚ Ostrovačice

Velká Bíteš

Galerie Žlutý kopec

Kontakt:

IG: svecova_iveta_art

FB: Iveta Švecová

web: www.svecova.cz