cs

Jana Piarová - Šperky

Podle mě šperky nejsou jen móda. Máme z nich radost, a ta prospívá našemu zdraví, což je důležité ☺.

Mé šperky jsou způsobem, jak si zlepšit náladu, a zároveň vyjádřit svou osobnost a originalitu. Pro ty, kdo chtějí být středem pozornosti, i pro milovníky minimalismu a ty, kteří si přejí zůstat ve vlastním světě. Bavte se v mé kouzelné dílně poklady plnými elegance a individuality. 

Všechny vyprávějí své vlastní příběhy, a nesou v sobě kousek mého srdce a kreativity. Minerály navíc přidají své blahodárné účinky, což je další důvod proč se šperky se cítíme lépe ☺. Každý kousek pečlivě ručně zpracovávám z certifikovaných materiálů – minerálů, chirurgické oceli, skla, dřeva, a dalších. V případě potřeby mohu mnohé upravit na počkání, například délku většiny náhrdelníků.

Mimo jiné u mne najdete třeba šperk "3 v 1", který můžete nosit jako šál, náhrdelník nebo stylový pásek. V minutě jej snadno proměníte podle vaší nálady a stylu, takže jste vždy připraveni pro každou příležitost. Jestli si rádi zdobíte vlasy a hlavu, pořiďte si u mne klobouk vytvořený šperkařskou technikou, fascinátor, čelenku, sponku, či jiné originální kousky, které vám dodají na sebevědomí a okouzlí okolí.

Dělám vše pro to, ať je vám s mými šperky krásně ♥

Kontakt:

web: www.janapiarova.cz

E-mail: jana.piarova@centrum.cz

Tel.: 752 927 089