Jindřiška Šafaříková

Jmenuji se Jindřiška Šafaříková a narodila jsem se 19.12.2002. V současné době studuji pedagogickou školu s výtvarným zaměřením v Brně. Dále bych se chtěla hlásit na vysoké umělecké školy, jako je AVU, Umprum nebo FaVU. Bokem se věnuji i divadlu v brněnských dramatických Jelitech, hraju na klavír a tetuju se strojkem. Také jsem velmi kreativní člověk a vyrábím všechno možné, jako třeba lapače snů nebo prstýnky s polodrahokamy. Mým koníčkem je i míchání různých kusů oblečení, nejradši mám výstřední barevné košile a kravaty.

Z technik mám nejradši malbu olejem, ale i temperami. Vyžívám se ve výtvarných denících, kde zkouším různé techniky a styly, ale nejčastěji kresbu, která mě baví nejvíce. Nerada maluji či kreslím "přesně", proto třeba portréty nemám vůbec v lásce. Ráda se ale zabývám tématy, které někteří lidé neradi vidí. Jedním z mých obrazů na výstavě bude moje ročníková práce ze třetího ročníku. Jsou to dvě desky 70x100cm, dvě ženy, které mají spoustu nedokonalostí. Pracovala jsem s olejem a chtěla jsem právě poukázat a normalizovat tyto nedokonalosti.

Celkově ještě nemohu říct, že bych našla svůj styl, ale hledám ho a jsem otevřená všemu. Baví mě ale divočejší tvoření, kdy si pustím nahlas hudbu a dělám, co cítím. Na výstavu si s sebou připravuji více maleb, ale i kresby.

Kontakt:

email: jindriskaiskaart@gmail.com
Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.