cs

Kateřina Bohušíková

Pocházím z Ostravy, ale doma jsem v úžasné vesničce zvané Fryčovice. Je mi 39 let a malovat jsem začala v roce 2017. Vůbec jsem netušila do čeho jdu a už vůbec ne to, že mě to tak chytí a zároveň naplní. Vystudovala jsem marketing a následně geovědní a montánní turismus na VŠB. Takže od malby a umění vzdáleno hodně daleko. Přece si mě ale umění samo našlo.

Možná to bude znít jako klišé, ale malování je pro mě útěkem od všední reality. Od každodenních, stereotipních povinností a řekněme si narovinu, od dětí a jejich křiku. :) Maluji, protože to potřebuji. Miluji jak můžu prostřednictvím barev vyjádřit své pocity. Jak do každého obrazu dávám kousek sebe. Jak barvy voní a hlavně ten proces, který vzniká pod mýma rukama. Nikdy předem nevím, jak obraz bude vypadat. Každý jeden vychází ze síly okamžiku. A na každý kousek se těším jako malé dítě.

Prostě a jednoduše, nikdy není pozdě začít. Chcete to také zkusit? Nepřemýšlejte, neodkládejte, udělejte to HNED. :)

KONTAKT - pokud byste měli zájem o mé obrazy nebo chtěli jen říct AHOJ :)

Tel.: 776 33 66 55

www.kaboartbohusikova.cz

Facebook: Kabo Art Bohušíková

Instagram: @kabo_art_bohusikova

E-mail: kaboartbohusikova@gmail.comHledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.