Kateřina Krausová

KATE KRAUS

Jmenuji se Kateřina Krausová a obrazy tvořím pod uměleckým jménem Kate Kraus. Všechny malby vznikají v malém ateliéru přímo v srdci Valašska.

Vášeň pro malování jsem v sobě chovala již od brzkého věku a tvořit obrazy pro druhé byl můj velký sen. V době studia na vysoké škole jsem procestovala studijně i pracovně několik zemí. Cenné zkušenosti a zážitky z těchto cest měly velký vliv na můj osobní rozvoj a významně ovlivňují také moji tvorbu. Ztracena ve světě jsem našla sama sebe.

V roce 2021 jsem absolvovala intenzivní umělecký program pod záštitou Milan Art Institutu. Objevila jsem postupně svůj umělecký hlas a vznikla hlavní myšlenka, která se prolíná napříč mou tvorbou a předává se dále i jejich novým majitelům.

Skrze svou tvorbu, prozkoumávám témata svobody a sebeobjevování, života bez hranic a limitů. Limity existují pouze v naší mysli a je jen na nás, zda jim uvěříme a nebo ne. Každý obraz vypráví svůj jedinečný příběh, který promlouvá hluboko do duše.

Věřím, že každý z nás má své životní poslání. Poslání, pomocí kterého dokáže ovlivňovat životy lidí kolem sebe. Mým záměrem je inspirovat lidi k naslouchání šepotu jejich duše a následování všech těch úžasných snů, které si sem přišli plnit.

Věřím, že umění je mocný nástroj, který dokáže lidem měnit životy a dotýká se nás na té nejhlubší úrovni.

Moc se na Vás těším.

Kontakt:

Web: www.katekraus.com

E-mail: art@katekraus.com

Telefon: +420 732 506 072

IG: @katekraus.art

FB: Kate Kraus Art