cs

Klára Langrová

Narodila se v roce 1982 v Kadani. Vystudovala vysokou školu ekonomického zaměření a pracovala několik let v nadnárodních společnostech.

Během této doby si našla svůj osobitý styl a jedinečnost. Nejradši maluje akrylem na plátno, někdy přidá suchý nebo olejový pastel a další média a pigmenty. Její paleta je velmi výrazná. Nebojí se jakékoliv kombinace.

V jejích dílech se odráží vnímání světa a rozjímání nad jeho podstatou. Obrazy jsou malovány intuitivně většinou na základě snů a vizí. Někdy inspirace přichází i ze zážitků každodenního života, z pohledu na nebe, do vody, nebo do krasohledu. Je matkou tří dětí, což jí dodává Svými díly chce autorka obrátit Vaši pozornost dovnitř k Vašim emocím a pocitům.

"Když k Vám můj obraz promluví a chytne Vás za srdce, je to pro mě ta největší odměna. Chci abyste pocítili, že je něco více mezi nebem a zemí."

Autorčina díla se nacházejí v soukromých sbírkách po celé ČR. V letech 2018 a 2019 vystavovala v Galerii u Zlatého Kohouta na kolektivní výstavě studentů arteterapie.

V roce 2022 proběhla její první samostatná výstava s názvem KALEIDOSKOP v Café Záhorský, Eliášova 1, Praha 6.

Kontakt:

Tel: + 723 190 952

web: www.klaralangrovaart.cz

IG: @klara.langrova.art