cs

Kristýna Pěnkavová

Jmenuji se Kristýna Pěnkavová a ráda bych Vám představila svoji tvorbu.

Po dobu mých dětských let jsem chodila na kroužek malování, nicméně po ukončení základní školy jsem na dlouho dobu přestala. K malování jsem se dostala zpět, až když jsem nějaký čas bydlela a studovala ve Španělsku, kde jsem se znovu našla. Další tři měsíce jsem strávila na pohádkovém Bali a docházela na kurz malby špachtlí. Po návratu zpět do České republiky jsem zkusila různé techniky a práci s různými médii. V současnosti nejvíce pracuji s alkoholovými inkousty a olejem.

Své obrazy vytvářím srdcem a ráda bych v nich přenášela kus své duše a pozitivního ducha do rukou nových majitelů. Ráda bych lidem pomáhala dotvořit si pocit domova a dobré energie, která by utvářela krásnou atmosféru. Proto věřím, že každý obraz má svého ideálního vlastníka, který bude z obrazů cítit tu samou energii, jakou jsem já dala do jeho výroby.

Momentálně sháním prostory na svůj vysněný ateliér, kde bych pořádala workshopy a výstavy 😊.

Kontakt:

E-mail: kris@canvasbykristyna.cz

Instagramový profil: https://www.instagram.com/canvasbykristyna/

Facebook: https://www.facebook.com/canvasbykristyna

Webová stránka: (v přípravě) www.canvasbykristyna.czHledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.