A teď ta novinka!

06.02.2024

Pozor, milovníci umění! Chystá se Open ART FEST 2024 a vy jste srdečně zváni na nevšední umělecký zážitek, který se rozvine na úctyhodné výstavní ploše 2 633 m²! 

Obklopte se tvorbou více než 250 talentovaných výtvarníků, kteří vám představí svá originální díla. 

Přijďte k nim, diskutujte a obdivujte jejich práci – možná si domů odnesete část jejich kreativity!ANO více než 250 talentovaných výtvarníků! 

A teď ta novinka! Prohlédnete si v jedné z hal i jedinečné výstavy fotografií, které obohatí umělecký program a představí vám jiný pohled na svět kolem nás. 

Zhlédněte expozici "Memories" od Roberta Vana s více než 200 kusy, které vám odhalí duši měst jako jsou New York, Paříž či Milán, a to vše od roku 1968 až po dnešní den. 

Nenechte si ujít exkluzivní výstavu Platinotypie – asi 60 originálních fotografií zhotovených technikou platiny a paládia, které jsou k vidění jenom u nás v České republice! 

Prohlédněte si také výstavu Magnum Photos s originálními fotografiemi dvaceti světových fotografů, včetně portrétů ikon jako Marilyn Monroe nebo James Dean. 

Setkejte se osobně se Sarou Saudkovou na její výstavě či autogramiádě a užijte si další nezapomenutelné momenty během festivalu. 

Přijďte a nechte se unést kouzlem umění, které vám zůstane v srdci navždy. Dva dny, které promění váš pohled na svět! 

Vstupenky ZDE: https://www.ticketstream.cz/akce/open-art-fest-2024-festival-umeni-pres-200-umelcu-174379

A pokud se chcete zúčastnit jako vystavovatel. Žádný problém. Přihlásit se můžete ZDE: https://www.openartfest.cz/pro-vystavovatele2/