cs

Leisan Gazizova

Leisan Gazizova, malířka pocházející z Ruska a nyní žijící v Praze, rozvíjí své dovednosti ve výtvarném umění již od 90. let - přesněji - umění se věnuje od útlého věku a pokračuje dodnes. Olejové barvy a akvarel jsou jejími oblíbenými uměleckými prostředky. 

Leisan se prostřednictvím své tvorby zaměřuje na předvádění hry kontrastů a barev v různých denních dobách. Open air art je něco, co dělá pravidelně. Ráda navštěvuje různá místa a města v České republice a dalších částech světa. Nechává se inspirovat na svých cestách biodiverzitou přírody, ale i městskými scenériemi. 

Mezi nejnovější umělecká díla patří série Floridiana, pohoří Colorado a v současné době pracuje na uměleckých dílech inspirovaných cestou do Chorvatska a sérií "Behind the curtain", o životě profesionálů z akcí. 

Více z jejího umění můžete vidět na instagramovém účtu @leisangazizart a na webových stránkách www.leisangazizart.portfoliobox.net

Kontakt:

e-mail: leisangazizart@gmail.comHledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.