Lucie Novotná

Malířka energetických obrazů

Terapeut psycho-energetické transformace- kouč

Jmenuji se Lucie Novotná a jsem z Českého Krumlova. Jsem majitelkou společnosti Medita Therapy. Pracuji jako terapeut psycho-energetické transformace- kouč a jsem malířkou energetických obrazů.

Energetické obrazy pomohou najít správný směr ve Vašem životě. Dodávají pozitivní energii a chrání Vás před negacemi. Umožňují načerpat energii nebo Vám naopak pomohou k uklidnění a navození klidu. Harmonizují Vaší duši, Váš prostor, Vaše vztahy. V místě, kde se energetické obrazy nacházejí odstraňují negativní energie, pročišťují prostor a navozují pocit bezpečí, harmonizují prostředí. Energetické obrazy se dají malovat různými technikami. 

Já používám akryl na plátně. Energetické obrazy maluji také pro své klienty, kde se energeticky na klienta napojuji a s pomocí obrazu, mé energie a myšlenky vložené do obrazu můžeme také řešit problém, se kterým ke mně klient přišel.

V současné době vystavuji obrazy v Galerii Chagall Brušperk

Odkaz na mé webové stránky

www.medita-therapy.cz

FB: https://www.facebook.com/lucka.novotna.52

Instagram: lucka.novotna.52  

Tel: 721 825 370Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.