cs

Maria Grenova

Výtvarná tvorba byla mou součástí vlastně od útlého dětství. Narodila jsem se na Slovensku v Košicích, krátce po ukončení studia na střední Škole užitkového výtvarnictví jsem se ho tedy vybrala zužitkovat do zahraničí. Působila jsem v 5 let v Dublinu v Irsku a věnovala se ilustrační tvorbě, propagační graflike a tetování. Do Prahy jsem se přistěhovala nedávno a v současnosti se věnuji ilustraci, propagační grafice, digitální malbě, tetování a ve volném čase olejomalbě.

Je pro mě důležité aby moje tvorba obsahovala myšlenku a vyzařovala emoci. V umění vidím možnost subjektivní a upřímné výpovědi o světě ve kterém žijeme a kterým se každý z nás inspiruje jak v tvorbě tak i v každodenním životě. Obdivuji tvorbu Henrik Uldalena, Maria Kreyn, Marco Grassi, Gabriel Moreno ale i mnoha dalších mistrů.

Kontakt:

e-mail: artpart93@mail.com

https://www.instagram.com/artpart93/

tel: +420 722 863 355Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.