cs

Martin Haubert

Jmenuji se Martin Haubert, jsem poděbradským rodákem a momentálně žiji ve Stráži pod Ralskem v Libereckém kraji, kde také v současné době tvořím svá díla. Malovat jsem začal v roce 2020 ve svých 51 letech a mezi uměleckou komunitou jsem úplným nováčkem. Během roku a půl jsem vyzkoušel mnoho malířských technik a následně jsem se zaměřil na malbu portrétů technikou WPAP - Wedha Pop Art Portrait, kde vytvářím portréty zvířat, známých osobností i obyčejných lidí grafickou technikou v podobě originálních akrylem ručně malovaných obrazů na plátně.

Všichni, kteří se alespoň trošku zajímají o umění, se za svůj život zřejmě měli možnost seznámit se jménem Andy Warhol. Tento světoznámý umělec stál u zrodu hnutí pop art a jeho výjimečné portréty slavných lidí nebo malby populárních amerických produktů dnes zná celý svět.Dovolím si říct, že v 21. století nastala v moderním umění revoluce. Po stylu Andy Warhola přichází až z daleké Indonésie WPAP Art Wedha Pop Art Portrait. 

Tento název je odvozen od tvůrce, respektive zakladatele tohoto umění, kterým je Wedha Abdul Rashid.Jedná se o techniku tvořenou jednotlivými liniemi, geometrickými rozměry a mozaikou silných barev, které jsou vytvářeny počítačovým softwarem pro tvorbu grafických návrhů a následně přenášeny malířskou technikou na plátno.

Možnost prezentovat svou práci na Open Art Fest 2021 je pro mě prvním krokem do světa umění a možností jak představit svá díla širší veřejnosti.

Kontakt:

Tel: 702 620 332

e-mail: vonhaubert@seznam.cz

https://www.facebook.com/martinhaubert/

https://www.facebook.com/wpapmartinhaubert/

https://www.instagram.com/haubertmartin/Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.