Michael Slutsker

Michael Slutsker se narodil v Rusku. V roce 1970 absolvoval Akademii malířství a grafiky v Petrohradě. Po ukončení studia se zúčastnil více než dvaceti mezinárodních výstav v západní a východní Evropě. 

Nejnovější jsou Europe Art v Ženevě a Libr Art v Belgii. Představil zde nejen své obrazy, ale také svou galerii MS-Art. Mikhatl Slutsker je členem Společnosti izraelských umělců, v současné době je více než 250 jeho děl v soukromých sbírkách po celém světě. Hodně cestuje. 

Dojmy z cestování se dobře odrážejí na obrázku. Jeho práce má zvláštní nostalgickou sílu představivosti, filozofický koncept, hloubku emocí a vysoce rozvinutou kulturu. Michael Slutsker je přesvědčen, že kreativita je nejpřirozenějším způsobem lidské existence.

Kontakt: 

www.ms-art-gallery,com

e-mail - jewishart@volny.cz

mob. tel. 602386193Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.