Olga Makieva

Po absolvovaní diplomy v oboru architektura a design jsem začínala jako designérka. Po stěhování do Prahy v 2007 jsem studovala v Mezinárodní škole keramiky v Kecskemet (Maďarsko) A poté, co začala aktivně vytvářet sochařské a interiérové ​​předměty z keramiky a porcelánu. Umění je pro mě způsob, jak vnést do světa krásu a mé chápání krásy, můj dialog se světem.

Inspirací je pro mě svět kolem mě a jeho krása - vlny, skály, rostliny, vzpomínky na dětství a krása ženy. Existuje několik témat, se kterými neustále pracuji. Existují samostatné projekty, které končí a já se k nim nevracím. Ale pro každé hledám výrazové prostředky a materiál (porcelán nebo kamenina) Jsem velmi ráda, že mohu svá díla představit širokému okruhu návštěvníků výstavy.

Ráda tvořím i sošky nebo sousoší na přání.

Kontakt:

https://www.instagram.com/jindra.pottery/

E-mail: makieva63@seznam.cz

Tel: +420 725 314 535Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.