Orient Swan

Orient Swan je rodinná firma založená umělkyněmi Sarah a Miladou, která aktuálně sídlí v České republice. Uměleckou tvorbou a malbou se zabývají již několik let a v minulosti působily především v zahraničí. Obrazy Orient Swan zdobí mnoho domovů i komerčních prostor po celém světě. Jsme velice rádi, že Vám naši tvorbu můžeme touto formou představit. Orient Swan přináší do každého obrazu a realizovaných projektů jedinečný a nekonvenční styl spojený s celoživotním zájmem o umění, cestování a rozmanité kultury.

Všechny obrazy jsou ručně malované originály. Používáme profesionální akrylové a olejové barvy, různé techniky zpracování a struktur a všechna plátna jsou ošetřena ochranným lakem (mat nebo lesk), který zajistí ochranu obrazu před vnějšími vlivy. Zákazník si může zakoupit již hotový originální obraz, profesionální reprodukci či tisk. Případně si může objednat obraz na zakázku.

Naší největší radostí je poskytnout zákazníkům pocit jedinečnosti. Při každé zakázce proto věnujeme pozornost přáním našich zákazníků tak, aby se originalita našich obrazů spojila s jejich výjimečností a individualitou.

Kontakt:

e-mail: info@orient-swan.com

web: www.orient-swan.com

#orientswanofficial