Pari Keshtkar

Pocházím z Íránu z města Raštu a v Praze žiju již 5 let. Kreslení a malování se stalo nedílnou součástí mého života před pár lety, kdy jsem se mu začala věnovat naplno. Je to pro mě radost, svoboda i způsob, jak být v souladu a ve spojení se svým okolím.

Kresba je volná, energická a transparentní. Odhaluje i spojuje.
Při malování používám média stojící na důvěře a uvolnění - inkoust a akvarel. Při práci s nimi neustále vyvažuju nakolik udávám směr já a nakolik se mám jen tak nechat unášet a vést. V každém případě jsou to skvělí společníci, se kterými ráda trávím čas.

Doufám, že má tvorba bude pro diváky inspirací, útěchou i zrcadlem, které jim umožní nahlédnout do svého nitra. Ať už při výstavě nebo doma.

Kontakt:

Email: Keshtkar.pari@gmail.com

IG: https://www.instagram.com/parikeshtkar/ 

Tel.: 725 758 748Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.