cs

Pavel Svoboda

Jmenuji se Pavel Svoboda, pocházím z Jičína, momentálně žiji v Hradci Králové.

Od svých patnácti let jsem začal objevovat kouzlo digitálního malování a od té doby mě tato vášeň nepustila. Bylo to jako objevit nový svět plný nekonečných možností a kreativity, který jsem mohl prozkoumat pouze pomocí mého PC.

Na začátku byla cesta plná výzev a učení, ale postupem času jsem začal objevovat svůj vlastní styl a vyvíjet své dovednosti. Digitální médium mi poskytlo svobodu experimentovat s různými technikami a efekty, které byly doslova na dosah mé ruky.

Každý nový obraz, který jsem vytvořil, byl pro mě jako nová kapitola v mé umělecké cestě. S každým pokusem jsem se učil nové triky a zdokonaloval své schopnosti kreslení a malování. Bylo fascinující sledovat, jak se můj talent postupně rozvíjel a jak jsem se stal stále jistějším ve svém uměleckém vyjádření.

Dnes, po letech praxe a nekonečných nocí strávených nad svým telefonem a notebookem, jsem hrdý na to, kam jsem se dostal. Digitální malování se stalo nedílnou součástí mého života a já se nemůžu dočkat, kam mě moje umělecká cesta ještě zavede. Každé nové plátno je pro mě novou výzvou a příležitostí ukázat světu kousek mého nitra skrze barvy a tvary. Jsem prostě muž, který našel svou vášeň v digitálním malování a nehodlá se zastavit.

Moje momentální práce se skládají z umělé inteligence a její následné grafické úpravy až k mé úplné spokojenosti.

Kontakt:

https://www.instagram.com/czechdigitalart?igsh=MWRiYmRvdm93OHBhYg==

https://www.threads.net/@czechdigitalart

Tel: 778096996

 E-mail: necro89cz@gmail.com