Pavla Outlá

Jmenuji se Pavla Outlá a narodila jsem se v Olomouci. V současné době žiji se svým manželem a dětmi v Samotiškách. Mám zde krásný prosluněný ateliér TAWA.

Od malička mě bavila výtvarka. Kresba tužkou, olej, pastel, ale když mohu tvořit z hlíny, jsem opravdu šťastná. Baví mě předávat svou lásku k hlíně i druhým lidem. Proto pořádám kurzy pro děti i dospěláky. A učím je vnímat krásu práce s hlínou.

Název mého ateliéru - TAWA, znamená v indiánském jazyce kmene Hopiů - slunce, energii. Život indiánů a jejich symbióza s přírodou a matkou zemí, mě velmi oslovuje a promítá se i do mé tvorby. Před lety jsem začala studovat čínskou medicínu, která posunula moje vnímání všudy přítomné energie, všeho kolem nás na další úroveň. Vznikají díla stavěná z ruky, která se snaží vyjádřit rovnováhu a energii u lidí, rostlin, zvířat, andělů .........., prostě všeho kolem nás.

Prezentace a prodej - Galerie ANDĚL Olomouc

Říjen 2019 - výstava THE BRICK LANE GALLERY LONDON

KONTAKT:

e-mail: pavla.hopi@seznam.cz

web: www.tawa.cz - momentálně v rekonstrukci

tel.č.: +420 606 723 090

instagram: pavla40

facebook: pavla outláHledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.