Petr Zdeněk

Pohádkov s.r.o. zastupuje a bude vystavovat díla umělce Petra Zdeňka.

Petr Zdeněk se narodil v Praze roku 1953. Vystudoval grafiku na UMPRUM v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto unikátní. Petr Zdeněk též jako zpěvák spoluzakládal hudební skupinu Jazz Q. Současné práce Petra Zdeňka můžete shlédnout na www.pohadkov.art.

He was born in Prague in 1953. He studied graphics at the Academy of Arts, Architecture and Design in Prague. In the 1990s, he successfully exhibited in the Netherlands. He decorated three books with his illustrations. His painting style is absolutely unique. Petr Zdeněk also co-founded the music group Jazz Q as a singer. Current work of Petr Zdeněk you can find at www.pohadkov.art.

Kontakty: 

www.pohadkov.art

www.umeni.fun

www.petrzdenek.cz 
Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.