cs

Renáta Zítková


Jmenuji se Renáta Zítková, maluji obrazy pod uměleckým jménem Z-art.

Narodila jsem se v Plzni roku 1975. Jsem zrozená ve znamení berana. V mém datumu narození mám tři čtyřky což značí velkou energii, aktivitu a kreativitu.

Již od dětství jsem věděla čemu se chci věnovat a postupně si plním sny.

Kreslím a maluji od svého dětství. Jako dítě jsem si přála, abych malovala a skrze obrazy oslovovala duše lidí. Mým snem bylo, aby se koníček stal mým povoláním, což se podařilo v roce 2017.

Jsem žena mnoha zájmů a činností ve, kterých mohu uplatnit kreativitu a šikovné ruce.

Vlastním své kadeřnické studio v Plzni a propojuji ,,malování " na vlasy s malováním na plátno. Mé obrazy můžete vidět ve studiu , kde mám takovou malou galerii. Jinak vystavuji po České republice a chystám se do zahraničí .

Maluji na plátno akrylovými barvami. Tvořím především intuitivní obrazy podle mých snů a vizí. Momentálně se v mých kolekcích objevují abstrakce vesmíru a realistické krajinky. Vesmír mě fascinuje též od dětství a krajinky přišly, když jsem se přestěhovala do úžasné přírody .

Každý obraz má duši, svoji energii, svůj příběh. Maluji většinou plastické a třpytivé obrazy, protože miluji světlo, plastičnost a kontrasty. Kdo je senzitivní dokáže v obrazech přečíst příběhy a nacítit jejich energii. Ráda říkám , že maluji obrazy s příběhem. Někteté jsou nadpozemské.

Kreslím portréty a vyrábím šperky. Baví mě vše kde se cokoliv tvoří .

Zajímám se o zvířata, zahrádku a přírodu, kde čerpám inspiraci a energii. Toť ve zkratce vše :)

Těším se na vás .

Mé obrazy najdete :

FB: Z-art / intuitivní obrazy Renáta Zítková

web: www.z-art-renata-zitkova.cz

IG: zartrenatazitkova

Tel. pouze sms : 607801310