Harmon. X

Harmony-X, moderní umělec a tvůrce ve stylu "Art Tuningu" a to jak vlastní tvorby i přeracováním původních uměleckých děl, kterým vtiskne novou harmonii "H" nebo dodá nový smysl díla "X" . Stylové zařazení Pop Art Tunning je autorovo moderní úprava "sběrateli nedoceněných či nezajímavých " původních uměleckých děl, která právěn novým autorovým dotekem znovu ožívají, nesou svěží myšlenku či aktualizují původní téma díla zasazením do rámce a zájmu dnešní doby.

Filozofií autora je tzv. "Tuning" podobně jako u automobilů, které si majitelé vzhledově a výkonově vylepšují tak, aby vzniklo unikátní, originální jedinečné designové auto nebo dílo , které reprezentuje celá subkultura např. "Lowriders" v USA či "Bosozuku" v Japonsku.

Tento moderní Pop Artový směr přibližuje "staré umění a myšlenky" nové generaci tak, aby hlouběji poznala původní historickou tvorbu, o kterou by se v dnešní době technologií, médií a sociálních sítí jinak vůbec nezajímala..

Zajímavými představiteli této subkultury jsou např. Chris Bellini, Harmon.X a v mnoha ohledech také jeden z průkopníků stylu - slavný Banksy dílem "Show me the Monet"

Autor je zastoupen v galeriích a ve sbírkách moderního umění v Česku, Německu a Slovensku

Kontakt:

Tel: asistent umělce : 704444004

Instagram : galeri.aukce.online