Sofia Bejblíková

Sofia Bejblíková je umělkyně pocházející ze Slovenska, momentálně žijící v Praze, České republice. Její umělecká tvorba se zaměřuje na malování ženských těl, přičemž často vyobrazuje těla bez hlavy, rukou a nohou. Často používá akryl, akvarel, fixy a pastely a její práce je známá svou výraznou barevnou paletou a hravým stylem.

Od mlada ji fascinuje to, co ženské tělo dokáže. Zdůrazňuje jeho schopnost pracovat přesčas, cvičit, nést nový život, starat se o domácnost a přesto být stále sexy a krásné. Bez hlav a končetin se zaměřuje na esenciální prvky ženskosti, čímž vytváří univerzální odkazy a vyvolává otázky o vnímání a hodnotě ženského těla ve společnosti.

Zároveň se snaží odstraňovat sociální a kulturní stereotypy spojené s krásou a ženským tělem. Její díla slouží jako platforma k překonávání těchto stereotypů a povzbuzení žen, aby si vážily a milovaly svá těla bez ohledu na to, zda splňují "ideální" normy krásy. Její obrazy poskytují divákovi zážitek, který vyvolává emoce a podněcuje zamyšlení.

Sofia dokáže zachytit krásu každé ženy, bez ohledu na její věk, postavu či barvu pleti. Pokud hledáte obraz, který vám bude připomínat Vaši krásu, neváhejte ji kontaktovat na níže uvedeném emailu či telefonu. Obraz od ní bude krásným a jedinečným doplňkem Vašeho domova. Mít doma vystavený obraz sebe sama očima umělce znamená mít doma každý den připomínku, že jste úžasné, Vaše tělo i duše jsou krásné, barevné a dokážete cokoliv si umanete.

Kontakt:

e-mail: sofia@bejblikova.cz

Tel: +420 725 446 300

web: www.sofiabejblikovaart.cz

IG: sofia_bejblikova_art