cs

Tanja Frost

Prozkoumejte umění, které pohání duši!
Jmenuji se Tanja Frost a jsem umělkyně na plný úvazek se sídlem v Nitře na Slovensku.
Vyrůstala jsem v multikulturní rodině a žila v pěti různých zemích a vstřebávala jsem různorodé kultury a tradice různých národů.

 Moje cesta za vzděláním mě zavedla do oblasti architektury a designu a v průběhu let jsem pracovala v různých oborech. Od roku 2016 věnuji své celé dny důsledné práci jako umělekina. Filtrující sluneční světlo a prchavé okamžiky interakce se světlem a pohybem po krajině mě uchvacují.

Technika, kterou používám ve svých uměleckých dílech, zahrnuje jemnou aplikaci oleje na plátno a předvádí styl, který elegantně překlenuje sféry realismu a impresionismu.
Moje trvalá náklonnost k výrazným, bohatým barvám slouží jako určující prvek v mém uměleckém vyjádření.

Ve své dvojroli jako environmentalista a impresionista jsem hluboce inspirována přírodou. Tato inspirace pohání mé poslání poskytovat jedinečnou emocionální podporu životnímu prostředí a naší planetě prostřednictvím mého umění.

Mým nejupřímnějším přáním je podnítit ostatní, aby poznali a ocenili krásu a lásku, kterou naše planeta nabízí, a upozornit na její přirozené tvůrčí rysy. Moje krajiny se vynořují z mlhy, pokryté zářícím světlem západu slunce nebo jiskřící nočními světly, která ji přivádějí k životu. Technika provedení mých děl je olej na plátně, můj styl je něco mezi realismem a impresionismem.

Moje díla jsou již v soukromých sbírkách v USA, Kanadě a Evropě. Zúčastnila jsem se více než 20 výstav na Slovensku, v Čechách, Itálii a Francie.
Mnoho mých zákazníků se vrací k opakovaným nákupům a říká, že moje obrazy mění jejich životy!
Maluji tak ráda, že si bez své kreativity nedokážu představit jediný den. Malování je středem mého života.

Kontakt:

Ig: @tanja_frost_art