cs

Tatiana Obraztsova

Malířka Tatiana Obraztsova

od roku 2006 žije v Praze. Má vyšší technické a ekonomické vzdělání.

Aniž by měla umělecké vzdělání,

s velkou píli a zájmem zvládá všechny složitosti kreativity a tvorby obrazů.

Miluje život, hodně cestuje, vždy má chuť a možnost čerpat inspiraci ze všeho, co ji obklopuje. Vyjadřuje své emoce a pocity, které přenáší na plátno v podobě abstraktních obrazů.

Proč dává přednost tvorbě abstraktních obrazů?

Abstrakce nic nevnucuje, ale umožňuje snít, myslet, představovat si a vidět to, co rezonuje. Pokaždé, když se díváte na stejný obraz, najdete nové detaily a asociace.

V roce 2021 absolvovala kurz práce s epoxidovou pryskyřicí. Nyní můžete vidět její díla vytvořená nejen akrylem, ale také epoxidem. V roce 2022 absolvovala kurz práce se strukturální pastou. Nyní v jejím portfoliu vidíte trojrozměrné obrazy.

Před pár lety se začala zabývat tvorbou obrazů a zkoušet různé techniky, ale už má ocenění za účast na mezinárodních soutěžích a aktivně se účastní uměleckých festivalů a kreativních výstav, včetně mezinárodních.

Její tvorba je žádaná a oblíbená, takže její obrazy se již nacházejí v soukromých sbírkách v Evropě a Americe. A není se čemu divit, protože každý obraz vytváří s láskou, potěšením a touhou vnést do života druhých radost a štěstí

Kontakt:

FB: https://www.facebook.com/…art

IG: artbytatio

web: www.artbytatio.com

e-mail: artbytatio@seznam.cz