cs

Tereza Nejedlá - Original Art

V květnu 2021 jsem se poprvé setkala s technikou lité epoxidové pryskyřice. Tato technika mě tehdy velmi nadchla. Do té doby jsem zkoušela experimentovat s akrylovými barvami a technikou pouringu. Tato nová technika, lití epoxidové pryskyřice, mi přišla v lecčems podobná, ale její využití širší a výsledné výrobky se mi líbily více. V následujících měsících jsem absolvovala několik kurzů pro práci s epoxidovou pryskyřicí. 

A to rozhodlo. Našla jsem svoji vášeň. Od té doby se zdokonaluji ve znalostech a v technikách používání epoxidové lité pryskyřice v moderním bytovém designu. Zaměřuji se na obrazy různých velikostí a tvarů do interiérů domova či kancelářských prostor, kde kombinuji epoxidovou pryskyřici s přírodními materiály. Dalším segmentem mé tvorby jsou originální tácy – mosazné, z různých typů kovu či dřevěné. 

Většinu svých výrobků dělám na zakázku klientovi na míru – společně ladíme barevné provedení obrazu/výrobku, aby ladilo s prostorem a místností, mnohdy hlavní produkt doprovází detaily a menší výrobky laděné ve stejném barevném duchu (například s obrazem na zdi ladící kovový konferenční stolek a podšálky na něm a podobně). 

Často do obrazů komponuji materiály dodané klientem, jako například do obrazu moře jeho dovezený písek z dovolené, a tím podtrhuji celkovou unikátnost a osobitost obrazu a jeho jedinečné propojení s klientem.

Kontakt:

tel: 723 593 344

web: www.originalart.cz

e-mail: tereza@originalart.cz