TwinArt s.r.o.

Jsme mladí, nadšení, nadaní a pracovití bratři, kteří žijí a dýchají pro svou práci. To o nás ve zkratce říká všechno. Naše umělecké nadání, které si prošlo přes portréty a olejomalby až k písmomalířství, nástěnným malbám a obrovským uměleckým projektům, nabízíme širokému spektru veřejnosti. 

V současné době se věnujeme velkým nástěnným malbám, kombinací dekoračních stěrek a malby v jednom a to vše promítáme i do našich obrazů na plátna, na dřevo, na extrudované polystyrény a v neposlední řadě na umělecké fasády z rytého betonu. 

Do našeho portfolia patří i plastiky a na Praze 5 jsme si otevřeli vlastní galerii, kde je stálá expozice našich děl a pořádáme tam výstavy i dalším umělcům.

Kontakt:

facebook : https://www.facebook.com/twinart.cz

telefon 737409000

web: https://www.twinart.cz

Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.