cs

Vendula Klimková

Již od dětství se věnuju umělecké tvorbě, ale do abstraktního umění jsem se ponořila teprve před dvěma lety. Na abstraktním umění obdivuju, že si při pohledu na obraz každý najde to, co v tu chvíli cítí a potřebuje.

Mým preferovaným médiem je akryl se kterým ráda prozkoumávám kreativní možnosti jak se štětci, tak s špachtlí. Při tvorbě často využívám jemnou nebo hrubou strukturu a kombinuji různé techniky. Přenášení mé vize na plátno je neoddělitelnou součástí mého života, která mě inspiruje a vede k posouvání mých hranic.

Příroda, rušné město, domov nebo dokonce mé vlastní emoce - to všechno jsou zdroje inspirace pro mé práce. Ráda experimentuji s živými a barevnými tématy, stejně jako s kontrastní krásou černé a zlaté barvy ve svých dílech.

Vystoupit ze své komfortní zóny díky této výstavě je zároveň vzrušující i náročné, ale neodradí mě to od toho, abych si šla za svými sny. S velkou radostí očekávám setkání s dalšími umělci, interakci s návštěvníky a především ponoření se do cenných zkušeností, které mi tato výstava jistě přinese.

Kontakt:

Portfolio obrazů: https://uxvendy.wixsite.com/klimkovart

IG: vendy.art

e-mail: klimkova.vendula@seznam.cz