Veronika Hlavatá

Jmenuji se Veronika Hlavatá a už od malička jsem si ráda kreslila a malovala, ale znáte to, takové ty dětské kresbičky na ušmudlaný papír. Když jsem si vybírala střední školu, věděla jsem, že chci na uměleckou, ale do deváté třídy jsem se kreslení věnovala jen malinko. Takže jsem si v devítce oběhala pár kurzů na talentové zkoušky, abych byla dostatečně připravená.

Jsem vděčná mým rodičům, že mě v tom stále podporovali a podporují do teď. Tak uběhli talentové zkoušky a dostala jsem se na Střední uměleckou školu na grafický design v Lysé nad Labem, kam chodím do teď. Kurzy mě začali bavit, a tak jsem podnikala další a další, na kurzy jsem chodila do Draw planet a byla tam skvělá atmosféra a hodně jsem se tam naučila. Momentálně studuji druhý ročník a stále se snažím se zlepšovat.

Přes prázdniny jsem namalovala hodně obrazů, a proto mě uvidíte na výstavě Open ART Fest, chci se s vámi totiž podělit o mé obrazy a sdílet moji radost.

Něco málo o mé osobnosti:

Je mi 16 let a studuji na umělecké škole v Lysé nad Labem, maluji obrazy spíše olejem, ale i akrylem. Olej mám sice raději a více mě baví a také se s ním znám lépe, ale nebojte se, uvidíte i obrazy malované akrylem.

Kontakt:

Instagram: https://www.instagram.com/hlavataaart/

E-mail: verunkahlavata22@gmail.com

Tel:  731 789 686 
Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.