cs

Veronika Slívová

Tvoří aby žila, žije aby tvořila

Malba je jako tanec na plátně

Narodila se v Praze v roce 1975, kde stále žije a tvoří a už jako dítě chtěla být malířem. Od roku 2012 pracuje na pozici obchodní asistent ve firmě zabývající se nákupem a prodejem koupelnového vybavení.

V průběhu let absolvovala kurzy interiérový design, grafické systémy , objekt a sklo, abstraktní malbu, intuitivní malbu. Každý z těchto kurzů ji přinesl do života pocit umělecké kreativity, který ji ve své práci chybí. Objevila hru s barvami, slovy, propojení objektu s příběhem a se svým vnitřním světem. Studium spirituální akademie ji pomohlo objevit to, po čem její srdce touží. Být malíř. Abstraktní malíř, který ukazuje svůj vnitřní svět.

Abstraktní malbě se začala věnovat v roce 2019 po studiu spirituální akademie.

Malba si ji našla. Chtěla ji tak moc, že za ní přišla.

Zjistila, kdo opravdu je. Srdcem je malíř, duší básník.

Nejraději tvoří intuitivně v kombinaci akrylové barvy, špachtle a štětce, kdy nechá hudbu a své myšlenky poskládat na plátno a kdy neočekávané stane se očekávaným nebo překvapivým. Myšlenka za myšlenkou skládá obrazy jako puzzle. Obraz je někdy doplněn o poezii nebo slova, která si sama našla cestu, to když k ní plátno promlouvá.

Je emocionálním malířem, pracuje s vnitřním světem, který se odráží v každém z nás.

Svým obrazem chce vyprávět příběh a svými slovy sdělovat poselství.

Spojuje vizuální a myšlenkový vjem, jako emocionální tvůrce pohrávající si se svými myšlenkami ukazujíc je hrdě světu.

Protože obraz je souhrnem všech vjemů, zůstává navždy.

Chce spojit vše v jedno, navždy.

Kontakt:

www.vs-art.cz

www.facebook.com/veronika.slivova.777

Instagram.com/veronikaslivov/
Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.