cs

Walter Pena

Feel free to contact me in Czech, English, Spanish, Italian or Bulgarian.

Jmenuju se Walter Peña a pocházím z Venezuely. V Praze bydlím už 6 let. Vystudoval jsem pedagogickou univerzitu v Méridě, v mém rodném městě ve Venezuele. Pracoval jsem více než 7 let jako učitel tělesné výchovy a sportu v Salesiánské střední škole Don Bosco. Byl jsem 1 rok na projektu EVS z programu Erasmus+ na Sardinii v Itálii, kde jsem se seznámil se svou ženou, která byla mou kolegyní v práci. Ona pochází z Bulharska, ale více než 25 let bydlí v Praze, a proto zde momentálně bydlíme s našimi dvěma dětmi.

Začal jsem malovat, když mi bylo 10 let a dodnes je malování pro mě hobby a čas relaxace. Maluji olejem, akrylem a také kombinací kávy a kakaa. Inspiraci hledám v kubismu, pop art a Jižní Americe.

Budu velmi rád, když jeden z mých obrazů bude zdobit také váš dům nebo kancelář. Při nákupu originálu mého obrazu obdržíte certifikát pravosti a umělecké tisky jsou mnou podepsané. V případě nákupu uměleckých tisků si lze zvolit tisk na plátno nebo na papír a velikost tisku. Zasílám své obrazy zabalené v tubusu také do zahraničí.

Kontakt:

e.mail: order@walterpena.cz

E-SHOP: www.walterpena.cz

MOBIL: 725 405 192

FB: Walter Pena Portfolio

IG: walter.portfolio

Výstavy:

10/2023 - Zrno Zrnko, Praha, ČR

09/2023 - KC Klášterec nad Ohří, ČR

07/2023 - Putovní Pražírna, Tábor, ČR

05/2023 - Divadlo Horní Počernice, Praha, ČR

04/2023 - Galerie Zelený Dům, Újezd nad Lesy, ČR

2022 - Vinárna Barriqáda, Praha, ČR

2021 - Kavárna Dabov, Praha, ČR

2021 – Open Art Festival, Praha, ČR