cs

Žaneta Lacinová

Jmenuji se Žaneta Lacinová a pocházím z Jižních Čech. V uměleckém světě vystupuji pod pseudonymem Zanetla_art. Od malička jsem se o umění zajímala na Základní škole jsem chodila na umělecké kroužky, keramiku, tanec a další.. 

Od mých 7 let jsem jezdila závodně na koních parkur což byla moje " životní láska a vášeň" ale neměla jsem čas věnovat se umění a malování jak bych si přála. Po necelých 10 ti letech jsem byla nucena kvuli zdravotním problémům s koleny skončit s celoživotní vášní ale jak se říká " všechno špatné k něčemu dobré". Nakoupila jsem plátna akrylové barvy, štětce, špachtle a začala tvořit, našla jsem novou vášeň která mi dává smysl a naplňuje mě. 

Obrazy maluji přes 4 roky ve své každé volné chvíli, maluji zejména abstraktní obrazy, občas do nich vložím i jasnější motivy, ale i přesto mé obrazy nejsou o realismu. Mé obrazy vyjadřují emoce, myšlenky, nálady a pocity které mě ve chvíli kdy tvořím zasahují. Proto je to pro mě odpočinek. 

Přeji si abych se mou tvorbou mohla spojit s lidmi a sdílet s nimi mé pocity a emoce. Chci, aby se lidé cítili uvolnění, když se dívají na mé obrazy a mohli vidět svět novýma očima. Přece jen je nádherná myšlenka co jednou řekl Anatole France - " Umělci mají ukazovat, jak krásný je život. Bez jejich tvorby bychom mohli mít velké pochybnosti " 

Kontakt:

e-mail: zanetart.massage@gmail.com

telefon: 776 460 200

Ig: zanetla_art