Zdeňka Rusnoková

Celý život v sobě objevuji umělkyni. Když jsem byla malá holka, kreslila jsem a malovala první obrázky, abych si vyzdobila svůj pokojík. Jak šel život, dostala jsem se skrz obrazy k arteterapii. A od práce terapeutky a lektorky zpět k vlastní tvorbě. Maluji intuitivně, akrylem, olejem, na hedvábí. Nikdy nevím, jaký mi vznikne obraz. Moje ruka sama volí barvy, tahy. Kromě malování mě baví vytvářet koláže. Fascinuje mě, když z kousků natrhaných či nastříhaných papírků vzniká obraz. Ze starých časopisů, katalogů a kalendářů vznikají uměleckou recyklací má nová díla. Čas od času vezmu kus voňavého dřeva a řezbařím. A téměř stále fotím.

Svoje zkušenosti předávám dál v rámci tvořivých programů pro ženy, které vedu. Učím ženy, aby v sobě objevovaly kreativitu a nebály se ji vyjadřovat.                     V terapeutickém procesu vedu své klienty, aby porozuměli svým obrazům a symbolům, které jim při výtvarném vyjadřování vznikají.

I nadále bych chtěla pokračovat svou cestou se slovy:

Jsem umělkyně malující srdcem a když si můj obraz najde svého majitele, ráda mu jej prodám.

Galerie na schodech / Arteteraie / Cesta umělkyně / Intuitivní žena / Cesta tvořivé ženy / Čarodějka / Divoženka / Odvážná žena / Moudrá žena / Žena léčitelka /

Kontakt:

e-mail: rusnokovaz@gmail.com

tel: +420603899793

instagram: @zdenkarusnokova

Facebook:

https://www.facebook.com/IntuitiveArtZdenka/

https://www.facebook.com/gracent.fleximaternityHledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.