cs

Zita Hofierková  Atelier Zita

Jmenuji se Zita Hofierková. Narodila jsem se v r. 1967 v Kraslicích na západě Čech. Přestože mě profesní život zavál do velmi exaktního oboru (daně, účetnictví, mzdy, ekonomika), tvoření jsem se věnovala vždycky, vlastně odmalička.

Teprve od letošního roku jsem se ale rozhodla do toho jít naplno. Založila jsem si Atelier Zita, kde vznikají především mandaly. Ale také moderní bytové doplňky. A také zde probíhají kurzy a tvořivá setkání.

K mandalám mě přivedlo veliké životní zastavení. V jedné meditaci ke mně mandaly přišly sami. A ukázaly se mi v plné kráse toho, jak dokážou působit. Pochopila jsem , že to není jen hezký obraz, ale že mají i léčivý a meditační přesah.

Při tvorbě mandal relaxuji. Zároveň se napojím na Vesmír a světelné bytosti. A mandaly vzniknou prouděním této energie přes moji ruku. Během vytváření intuitivních mandal většinou nevím dopředu, jak budou vypadat. Při tvorbě na zakázku se napojím na toho, komu je mandala určena.

Mandaly vytvářím technikou umělecké akvarelové pastelky a archivní linery.

Doplňuji tekutými glitry a tekutými perlami. Do některých mandal vlepuji křišťálové kamínky od českého výrobce Preciosa z Jablonce nad Nisou.

Kontakty:

Email: info@atelierzita.cz

Web: www.atelierzita.cz

FB: https://www.facebook.com/zitule.mic.1

LI : https://www.linkedin.com/in/zita-hofierkov%C3%A1-78846967/


Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.