Zuzana Landori

Jmenuji se Zuzana Landori, narodila jsem se 21.11.2002. V současné době jsem studentkou čtvrtého ročníku pedagogické školy v Brně. Dále bych chtěla pokračovat na vysoké umělecké školy jako je AVU, FAVU, DAMU a JAMU. K mým zálibám nepatří jen malba a kresba, ale také se věnuji divadlu v podobě dramatického souboru v Brně pod jménem Dramatická jelita, také hraji na klavír a sama se učím na kytaru. Baví mě objevovat a učit se novým věcem, tvořit různorodě a dávat mé tvorbě větší význam. Umělecká tvorba, jak už ta výtvarná, tak i dramatická, má pro mě hlubší smysl, protože díky tomu můžu vyjádřit sebe, poukázat na problém anebo předat myšlenku či emoci. I z toho důvodu píšu ke každému obrazu krátkou autorskou báseň, která má prohloubit váš dojem z daného obrazu.

Z technik mě baví nejvíce malba akrylem a kresba uhlem a tužkou. Nebráním se žádným novým technikám, ráda zkouším i práci s akvarelem, perokresbou, olejem, spreji a dalšími. Zatím pracuji na hledání svého osobního stylu, a proto ráda zkouším nové věci, které mě mohou posunout dále.

Co se týče mé tvorby tak dělám abstrakci ale i konkrétní věci. Z velké části to jsou krajiny, ale nebráním se i jiným motivům a výzvám. Zkouším i portréty a realistickou tvorbu, ale zatím je to však proces zkoušení toho, co ke mně patří a cesta hledání sebe. Na výstavu mám připravené převážně malby.

Kontakt:

e-mail: zuzanalandori.arte@gmail.comHledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.