Zuzana Muzikant Jeřábková

*12.5.1982 Mladá Boleslav

Již od předškolních let je její zálibou výtvarná činnost a to hlavně kresba a malba. Několik let dochází do základní umělecké školy k ak. malíři Stanislavu Kovářovi, kde získává převážně základy kresby, a pro zájem o výtvarný obor poté vystuduje obor Aranžér. V roce 2007 se účastní první společné výstavy Salon mladoboleslavských výtvarníků.

Od roku 2008 doby se věnuje malbě mnohem častěji a postupně se rozvíjí i v dalších příbuzných oborech. Obrazy pojímá svou formou, ve které se nesnaží o dokonalé zobrazení reality, ale spíš zachycení nálady a atmosféry. Ve své tvorbě se zabývá hlavně portréty a přírodními motivy. Její oblíbená technika je olejomalba a v posledním době i akvarel.

Kontakt: 

e-mail: jezuzka@gmail.com

Web: zuzanamuzikantjerabkova.com 


Hledá se YETTI 2021

Hlasujte pro neobjeveného nejlepšího umělce našeho festivalu! Hlas lidu je hlas boží. Každý může hlasovat pouze jednou. Prvních deset umělců dostane krásnou medaili a první dostane pohár YETTI 2021 - nejlepší umělec pro letošní rok.

Takže vzhůru na hlasování a držíme palce! https://www.survio.com/survey/d/G4F1B6T2B6Z8I3A6P

Vyhodnocení soutěže " Hledá se YETTI 2021" bude v sobotu 30. 10. 2021 v průběhu našeho slavnostního večera na festivalu.