Zuzana Tesarczyková

Zuzana Tesarczyková je malířka pocházející z umělecké rodiny a žijící v Praze. Její pouto k umění bylo pevně zakořeněno již od mládí, a to zejména díky vlivu jejího otce. Otec nejenom že sám projevoval značný zájem ve výtvarném umění, ale tuto vášeň zdědil po svém otci, čímž se tradice tvořivosti v rodině udržovala již po několik generací. I přesto však rodinné povinnosti a závazky jí neumožňovaly od mládí se plně věnovat své vášni a talentu.

Její životní dráha se zásadně změnila v důsledku vážné nemoci, která jí otevřela oči k neodvratné křehkosti lidského života. Tato zkušenost zásadním způsobem ovlivnila Zuzanin pohled na svět a motivovala ji začít se věnovat své dlouho potlačované vášni naplno.

Díky svému odhodlání se Zuzana postupně vypracovala na umělkyni, která nyní tvoří obrazy na zakázku. Její díla jsou známá pro silný citový projev, výrazné barevné kombinace a schopnost vtisknout do plátna hlubší význam. Zuzana se neomezila pouze na jedno téma, ale s nadšením se věnuje různým inspiracím, jako jsou zvířata, krajiny a další motivy.

Kontakt:

web: https://www.tesyart.cz

Fb: TesyArt

Ig: tesyart.cz_tuta

e-mail: tesyart@seznam.cz